O nás

Investičná a architektonická spoločnosť PERFORM group s. r. o.

je spoločnosť zabezpečujúca svojim klientom služby na exkluzívnej báze už 11-ty rok, a to nielen predaj a prenájom nehnuteľností, ale aj vyhľadanie a vytvorenie ideálneho bývania na mieru.

Našim hlavným cieľom je ukázať Vám skrytý potenciál nehnuteľností, ktorých hodnota Vám na prvý pohľad nieje zjavná.

Odlišujeme sa dvomi hlavnými
princípmi fungovania:

Konkurenčnú dravosť a agresivitu nahrádzame asertivitou, empatiou a fundovanosťou.

1 / Princíp

Našim klientom venujeme osobitý prístup, každému jednotlivo od prvého telefonátu, obhliadky až po odovzdanie kľúčov od nového bývania. Pracujeme na báze dobrých vzťahov a odporúčaní. Vážime si dôveru našich klientov, keďže sa im stávame na istý čas súčasťou ich života a ceníme si, že ju do nás vkladajú najmä pri exkluzívnej spolupráci. Voči našim klientom vystupujeme v prvom rade ako partner s pochopením ich potrieb a špecifických požiadaviek. Aj preto sa k nám opäť vracajú a odporúčajú nás ďalej na základe svojej vlastnej skúsenosti.

2 / Princíp

Našim druhým a nemenej dôležitým špecifikom je jedinečný prístup k nehnuteľnostiam. Hlavné krédo, ktorého sa držíme je, venovať sa len toľkým nehnuteľnostiam, aby sme im mohli venovať maximálnu pozornosť. Zakladáme si na fundovanosti z titulu vzdelania a praxe našich kolegov a spolupracovníkov, komplexnosti informácií a znalostí získaných rokmi praxe, ktoré poskytujeme v prospech našich klientov. Kvalita je u nás na prvom mieste pred kvantitou.

Byt, dom, či komerčný priestor?

Radi Vám navrhneme možnosť, ako vyťažiť z minima maximum za rozumné peniaze, dokonca aj zrealizujeme s partnerskou stavebnou firmou celú úpravu či rekonštrukciu.


Ako majiteľka spoločnosti PERFORM group si dovolím napísať pár riadkov o mne, mojom poslaní, mojich skúsenostiach.

Práca je pre mňa poslaním a hobby, ktoré nemá pracovnú dobu. Moji klienti vedia, že na mojom telefónnom čísle ma zastihnú už 15ty rok, keď potrebujú a že akékoľvek ich odporúčanie ma ďalej nebude Faux paux.


Nenominujem sa na architekta luxusných nehnuteľnosti, ktorých sú tu mraky....ľahko sa tvorí, keď je neobmedzený rozpočet. Naopak skutočne umenie je v tvorivom nápade, ktorý nestojí majland: MŇA ODLIŠUJE SCHOPNOSŤ VIDIEŤ AJ SKRYTÝ POTENCIÁL.

  • Špecializujem sa na rekonštrukcie pôvodných stavov bytov, hoci aj panelákových, z ktorých vykrešem za naozaj zaujímavé peniaze skutočne jedinečné kúsky. Nemusíte sa viac báť výsledku, ani rozpočtu! Našli ste tú ideálnu kombináciu. Tvorím aj na minimalistických plochách kreatívne riešenia s maximom efektu a praktičnosti.
  • Nebojím sa experimentovať. Kombinujem moderné s tradičným, sledujem trendy doma aj v zahraničí a citlivo vnímam vkus, štýl a indiviualitu klienta.
  • Som Architekt do voza aj do koča. Nestúpla mi sláva do hlavy, nie som ješitná, nemám svoj červený diplom vystavený v kancelarii v zlatom rámiku. Nebojím sa ani chytiť sa manuálnej práce. Mám vyskúšané snáď všetky segmenty od kopania vodovodnej šachty, až po spájanie vodovodných trubiek a má to nesporne veľa výhod: minimálne viem argumentovať robotníkom, ktorým sa nie vždy chce hľadať riešenia, skôr hľadajú argumenty, prečo sa niečo nedá...

S nami máte istotu, že čo je čo i len trochu zrealizovateľné bez prekročenia rozpočtu, to mať budete a bez starostí na zlatom podnose so zlatým kľúčikom od nového bývania.


Ponúkame vám obhliadku priestoru a konzultáciu zdarma.