Architektonické návrhy interiérov

Byty

Našou špecializáciou sú rekonštrukcie interiérov bytov so zameraním sa na čo najefektívnejšie a pritom vizuálne efektné využitie každého m2. Preto v našom portfóliu nájdete najmä zmeny dispozícií z 1izb na 2 izb byty. Sme špecialisti na minimalistické riešenia s maximom efektu a praktičnosti. Minimalistické výmery a finančné prostriedky, maximálna tvorivá jedinečnosť, výsledok: "aach efekt"

Domy

V našom portfóliu nájdete aj zrealizované novostavby rodinných domov. Špecializujeme sa však najmä na rekonštrukcie. Baví nás zrodenie "krásnej labute, zo škaredého káčatka" . Navrhujeme, aj realizujeme prostredníctvom našej stavebnej spoločnosti kompletné rekonštrukcie interiérov so snahou objaviť skrytý potenciál na prvý pohľad neviditeľný.

Komerčné objekty

Náš tím spolupracoval na grafickom spracovaní návrhov interiérov exkluzívnych hotelov v Bratislave, Žiline a Košicich a autorsky sa podieľal na návrhoch rekonštrukcií pobočiek Slovenských Sporiteľní po celom slovensku. Hlavnou črtou všetkých našich prác je vytvorenie jednoduchého "podkladového- monochromatického" interiéru s jednou doplnkovou farbou, ako osviežujúcim prvkom.

Vizualizácie

Vizualizácie neprezentujú náš architektonická rukopis. Boli robené na zákazku k už vytvorenému projektu. Napriek tomu, že pri našich projektoch sa snažíme vždy vychádzať z potrieb a požiadaviek klientov, a naše realizácie sú preto dosť rôznorodé, napriek tomu tieto vizualizácie neprezentujú náš architektonický názor s ktorým sa stotožňujeme. Našou snahou bolo iba dosiahnuť čo najrealistickejší výsledok.

Ponúkame vám obhliadku priestoru a konzultáciu zdarma.